Reklamy 

  

  

Arte

BO2018

BO2018

 

 

 

 

NOVINKY

No.16 - 10. 3. 22:00:00 CEDT

NASHLEDANOU 7. - 8. BŘEZNA 2020

No.15 - 9.3.2019 23:59:59 cet

Hvězdičkové páry pro soutěže v neděli 10.3.2019

Stars Couples WDSF Youth Open LA (58 párů)
4 Boriskin Danila - Ulianova Elizaveta RUS
5 Boyce Glenn-Richard - Janes Caroly ENG
34 Nikolaev Egor - Raskatova Aleksandra RUS
46 Sampino Axel - Zgonnikova Anna FRA
52

Tomanek Jonas - Kosmakova Sarka

MDA
53 Untu Vladislav - Baryshnikova Polina MDA

Mládežnické páry se musí dostavit k  prezenci do 8:30.

Stars Couples WDSF International Open LA (92 párů)
25 Hidi Balazs - Kis Violetta

HUN

29 Mendolia Stefano - Koldan Alexandra ITA
31 Chzhen Oleg - Ageeva Alina RUS
82 Espozito Francesko - Kostenko Svetlana ITA
90 Khait Vladislav - Mancuso Ilenia Pia ITA
95

Schnitt Charles Guillaume - Salikhova Elena

FRA

Dospělé páry se mohu check-in by sms to +420 604 231 299 till 12:30 cet. Pak jim posleme čas, kdy je třeba si vyzvednout startovní číslo.).

Stars Couples WDSF Senior II Open ST (57 pátů)
14 Ferrini Massimiliano - Galilei Elisabetha ITA
20 Iacovissi Angelo - Retante Cinzia ITA
32 Pfeiffer Peter - Pfeiffer Miriam GER
36 Ricciardelli Gaetano - Miranda Lea ITA
40

Seyboth Rene - Seyboth Heike

GER
53 Simacek Ivo - Bendova Katerina CZE

Senior  II páry musí přijít k prezenci do till 8:30.

No.14 - 8.3.2019 23:59:59 cet

Nasazené páry pro soutěže v sobotu 9.3.2019

Stars Couples WDSF Youth Open ST (59 couples)
6 Boyce Glenn-Richard - Janes Caroly ENG
10 Buda Patrik - Budova Silvia SVK
35 Nikolaev Egor - Raskatova Aleksandra RUS
45 Reshetnikov Ivan - Kharinova Elizaveta RUS
47 Sardari Dumitru - Lungu Felicia MDA
52 Untu Vladislav - Baryshnikova Polina MDA

Nasazené páry soutěže Youth se musí prezentovat do 8:00.

Stars Couples WDSF World Open ST (102 couples)
2 Besedin Anton - Strelkova Ekaterina RUS
10 Carano Roberto - Francini Francesca ITA
12 Cicchitti Matteo - Brecikova Simona SVK
32 Khokhlov Leonid - Shoshneva Alexandra RUS
52 Odstrcil David - Bohak Tara CZE
57 Qiu Yuming - Wei Liying CHN
85 Ulanov Daniil - Isakovych Kateryna CYP

Nasazené páry soutěže WO ST se mohou prezentovat pomocí sms na 60421299 do 13:00. My jim pošleme čas, kdy si mají vyzvednout startovní čísla.

No.13 - 7.3.2019 15:226:32 cet

Hranice snů 800 pokořena!

Správně si vyčkal pár Mario Kiršner - Adéla Golomková, IO-LA na prémii za 800. přihlášku. Gratulujeme!

POZOR! ZMĚNA NEDĚLNÍHO HARMONOGRAMU

Díky neustávajícímu přílivu přihlášek jsme museli přidat další taneční plochu a změnit harmonogram nedělních soutěží (10.3.2019).

Konce nedělních prezencí se posunují takto:

Juveniles LA 14:00 (o 60 minut dříve)
Junior II LA 12:30 (o 30 minut dříve)
Adults LA 12:30 (o 90 minut dříve)
Senior I ST 16:00 (o 60 miut dříve)
Senior II ST 08:30 (o 30 minut dříve)
Senior IV ST 09:00 (o 60 minut dříve)

Podívejte se na nový harmonogram na SOUTĚŽÍCÍ/HARMONOGRAM

No.11 - 2.3.2019 19:19:43 cet

700 Bouře přihlášek

Ve dvou dnech počet přihlášek převýšil hranici 700!

Sedmistovkovou prémii získává Hynek Appl a Pavlína Applová za Y-LA. Gratulujeme! 

No.10 - 27.2.2019 23:34:21 cet

Neuvěřitelné! Dvě přihlášky na pozici 600 současně!

Poprvé udělujeme dvě prémie za stovkové přihlášky současně a pro stejnou soutěž!

Šťastnými páry jsou Jakub Szafrancki - Katarzyna Rychlica, POL and Jan Musal - Jana Kukucova, CZE, oba v soutěži World Open ST.

Gratulujeme!

No.08 - 25.2.2019 18:38:24 cet

500 už není sen, ale realita!

Nejchytřejším párem byl Alexej Petečel s Monikou Štěpánkovou. Získávají prémii pro Y-LA. Gratulujeme!

No.07 - 22.2.2019 17:00:00 cet

LABORATOŘ PRACUJE PRO VÁS TEĎ ZADARMO!

Podívejte se do záložky LABORATOŘ a vyplňte OBJEDNAVKU. Jsou pro vás připravena tato měření:

- Analýza chůze a chodidel

- Termografická analýza zádových svalů

- Analýza složení těla 

No.06 - 22.2.2019 10:48:11 cet

400 PŘIHLÁŠEK

Začínáte být aktivnější! Prémii za přihlášku č. 400 získává Stanislav Novák a Krystýna Hudcová, CZE pro soutěž Senior I - ST. Gratulace!

Partneři 

URGO_67_74.jpg Dvectis_59_74.jpg TopAloeVera_60_74.jpg BRNO JMKMSMT_bw_117_74.jpg CSTS_54_74.jpg DSE_55_74.jpg WDSF_65_74.jpg

Nadpis 

17. ročník BRNO OPEN DANCE FESTIVAL

W

WDSF World Ranking List Tournaments:
WDSF World Open - ST/LA
WDSF Open Mládež - ST/LA
WDSF Open Senioři I, II - ST/LA
WDSF Open Senioři III, IV- ST

DSE European Children Grand Prix:
Děti - ST/LA
Junioři I, II - ST/LA

Soutěž týmů Partners Cup


Copyright © 2019 Brno Open All Rights Reserved